Regulamin

1. Strona internetowa

1.1 Sklep internetowy działający pod adresem www.military1st.pl należy i jest prowadzony przez MMG Trading Ltd.

1.2 Wszystkie produkty na tej stronie są oferowane przez MMG Trading Ltd, który zobowiązuje się do zrealizowania danego zamówienia.

2. Zamówienia

2.1 Każde złożone zamówienie podlega wcześniejszemu zaakceptowaniu. Usługodawca może wypowiedzieć umowę o świadczeniu Usługi Elektronicznej bez podania przyczyny.

2.2 Realizacja każdego zamówienia zależy od dostępności produktów i potwierdzenie otrzymania zamówienia zostanie wysłane wiadomością e-mail.

3. Ceny produktów

3.1 Ceny produktów na stronie internetowej podane są w złotych polskich (PLN) i zawierają wszystkie składniki w tym podatek VAT.

3.2 Staramy się, aby ceny podane na naszej stronie internetowej były poprawne. W momencie kiedy wystąpił błąd i cena produktu uległa zmianie, skontaktujemy się z klientem i poinformujemy o zaistniałej pomyłce. Usługobiorca będzie mógł odstąpić od umowy kupna bądź zgodzić się na kontynuację zamówienia po właściwej cenie. Nie jesteśmy zobowiązani do realizacji zamówienia na produkt o niewłaściwej cenie.

4. Płatności

4.1 Płatność za produkt i wysyłkę może być dokonana metodami podanymi w momencie składania zamówienia. Jeżeli płatność nie zostanie otrzymana, uprawnia to Usługodawcę do natychmiastowego rozwiązania umowy.

4.2 Płatność musi być zaksięgowana przed wysłaniem zmówienia.

5. Dostawa

5.1 Zamówienie zostanie dostarczone pod adres, który został podany przy składaniu zamówienia.

5.2 Wszystkie paczki wysyłane są po zaksięgowaniu płatności w przeciągu 1-2 dni roboczych. Potwierdzenie wysyłki zostanie wysłane wiadomością e-mail.

6. Zwroty

6.1 W przypadku nabycia produktów Military1st Usługobiorca ma prawo odstąpienia od umowy. Klient może zwrócić produkt zgodnie z zasadami dotyczącymi zwrotów.

6.2 Jeśli paczka nie zostanie dostarczona w przewidywanym terminie, należy się sie z nami skontaktować w przeciągu 28 dni od daty wysyłki.

7. Własność intelektualna

7.1 Wszystkie treści zamieszczone na stronie internetowej pod adresem www.military1st.pl są własnością MMG Trading Ltd. Odwiedzając naszą stronę zabrania się Usługobiorcy reprodukcji, kopiowania, przekazywania, dystrybuowania lub przechowywania części lub całości zawartości strony internetowej www.military1st.pl.

8. Konkursy

8.1 Aby zapoznać się z pełnym regulaminem dotyczącym naszych konkursów, kliknij tutaj.

9. Inne informacje

9.1 MMG Trading Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie.