Polityka prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Osoby odwiedzające nasz sklep zawsze obowiązuje wersja dostępna na tej stronie.

1. Podmiot odpowiedzialny

1.1 Podmiotem odpowiedzialnym za zebranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych za pośrednictwem sklepu internetowego www.military1st.pl jest MMG Trading Ltd.

2. Cel i zakres zbierania danych

2.1 Wszystkie dane podane przez klienta są gromadzone w ramach usługi zakupów, do celów księgowych, marketingowych (newsletter) oraz na potrzeby administracji technicznej.

2.2 Przetwarzamy następujące dane:

  • Imię i nazwisko, firma
  • Adres
  • Adres e-mail
  • Nr telefonu

2.3 Dane użytkownika mogą być przekazane osobom trzecim tylko i wyłącznie w ramach obsługi zamówienia np. firma logistyczna, bank. Informacje te są niezbędne w celu realizacji zamówienia bądź zapewnienia sprawnego funkcjonowania serwisu, tworzenia wewnętrznych raportów i analiz lub tworzenia statystyk oglądalności podstron serwisu.

2.4 Podawanie wymaganych danych osobowych nie jest obowiązkowe. Jeżeli użytkownik nie poda swoich danych, może to uniemożliwić dostarczenie zamówienia.

2.5 Newsletter wysyłany jest na e-mail podany przez użytkownika. Wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera. Jeżeli użytkownik chce zrezygnować z otrzymywania powiadomień na e-mail, należy skontaktować się z działem obsługi klienta i przesłać wiadomość na info@military1st.pl lub skontaktować się listownie: MMG Trading Ltd., Unit 1 Fourth Avenue, Trafford Park, Manchester, M17 1DB, Wielka Brytania.

3. Pliki cookies

3.1 Warunkiem umożliwiającym korzystanie z serwisu jest akceptowanie plików cookies.Operator serwisu powiadamia, że jakiekolwiek zmiany w ustawieniach w przeglądarce internetowej, mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej.

4. Dostęp do danych osobowych i ich transmisja

4.1 Każdy użytkownik ma prawo dostępu do danych zebranych przez MMG Trading Ltd. Jeżeli użytkownik chciałby uzyskać kopie swoich danych, należy przesłać list na adres: MMG Trading Ltd., Unit 1 Fourth Avenue, Trafford Park, Manchester, M17 1DB, Wielka Brytania.

4.2 Dane osobowe użytkownika są przekazywane w bezpieczny sposób. Podobne zabezpieczenia stosowane są również podczas składania zamówienia i logowania użytkownika.

4.3 Strona internetowa www.military1st.pl zabezpieczona jest środkami technicznymi i organizacyjnymi, które chronią przed utratą, zniszczeniem, dostępem, zmianami lub rozpowszechnianiem danych użytkowników przez osoby nieupoważnione.