Witamy na MILITARY 1ST

Niezależnie od tego, czy szukasz odzieży wojskowej, niezbędnych i niezawodnych akcesoriów kempingowych, czy też sprzętu Airsoft w atrakcyjnych cenach, nasz sklep militarny Military1st na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom i wymaganiom.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu wojskowego jak i outdoor, demobil wojskowy, militaria, odzież, a w tym między innymi spodnie moro i spodnie bojówki, jak również buty wojskowe i taktyczne oraz okulary ochronne i wiele innych produktów, które stanowią nieodzowny element udanej wyprawy survivalowej, misji czy też samego umundurowania.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że możemy Państwu zaoferować asortyment renomowanych firm takich jak Wisport, Helikon, Pentagon, Maxpedition czy First Tactical, które są znane z produktów wykonanych z wysokojakościowych materiałów i dlatego jesteśmy pewni, że można na nich polegać w każdej sytuacji.

Satysfakcja klienta, jak również najwyższy poziom obsługi klienta są dla nas bardzo ważne. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Życzymy udanych zakupów!

Nowości

Butelka Earthwell Roaster Loop Vacuum

Butelka Earthwell Roaster Loop Vacuum

Nie ma nic lepszego niż gorąca kawa w zimny poranek. Na szczęście butelka Roaster utrzymuje temperaturę każdego gorącego napoju do 8 godzin dzięki izolacji próżniowej TempLock i unikalnej nakrętce wykonanej w technologii ThermaGrid. Posiada ona również wyjątkowo trwałe, antypoślizgowe wykończenie EarthGrip.

Kup teraz
Zegarek Leatherman Tread Tempo

Zegarek Leatherman Tread Tempo

Unikatowy zegarek Leatherman Tread Tempo jest wielofunkcyjnym, nowatorskim multitoolem, łączącym 30 wymiennych narzędzi z precyzyjnym, wodoodpornym szwajcarskim zegarkiem z funkcjami daty i godziny, farbą fluorescencyjną na wskazówkach i indeksach i odpornym na zarysowania szafirowym szkiełkiem.

Kup teraz